GAZZELLA SÜPER MİNİ 2030
| Su Kapasitesi | 1 litre |
| Kazan Rezistansı Gücü | 1000 W @220V |
| Ütü Rezistansı Gücü | 800 W @220V |
| Enerji Tüketimi | -1 kWh |
| Voltaj | 220/230 V 50/60 Hz |
| Ütüleme Süresi | -1,5 saat |
| Buhar Basıncı | 2,5 bar |
| Ağırlık | 5,75 kg |
| Buhar Yoğunluğu | 70 g /dak |
| Kazan Malzemesi | Özel Paslanmaz Çelik |
| Buhar Hazırkık Süresi | -7 dakika |
| Ütü Sapı | Ergonomik |
| Ütü Tabanı | Inox |
Silter Buharlı ütü Makinaları ve Silter Ütü Teknik Servisi
Kübra Ütü
7 / 24 Silter Ütü Servisi
Adres:
Silter Buharlı Ütü | Konfeksiyon Ütü Makinaları Satışı Teknik Servisi
Adres : BAĞDAT CAD. BEYZA SOK.NO 12 D MALTEPE İSTANBUL
Telefon : 0216 441 57 84 (Ofis)
Cep : 0532 410 94 54
GAZZELLA SÜPER MİNİ 2030
Reviewed by pialfa
on
05:35
Rating:
Reviewed by pialfa
on
05:35
Rating:
