Gazella 2036 P Süper Mini Profesyonel Profesyonel Ütü Ev tipi 3.5 litre
| Su Kapasitesi | 3.5 litre |
| Kazan Rezistansı Gücü | 1250W @220V |
| Ütü Rezistansı Gücü | 800W @220V |
| Enerji Tüketimi | -1,25 ,kWh |
| Voltaj | 220/230 V 50/60 Hz |
| Ütüleme Süresi | -4.5 saat |
| Buhar Basıncı | 2,5 bar |
| Ağırlık | 7,5 |
| Buhar Yoğunluğu | 70g/dak |
| Kazan Malzemesi | Özel Paslanmaz Çelik |
| Buhar Hazırlık Süresi | -8 dakika |
| Ütü Sapı | Terletmez Mantar Sap |
| Ütü tabanı | Özel Aluminyum |
Silter Buharlı ütü Makinaları ve Silter Ütü Teknik Servisi
Kübra Ütü
7 / 24 Silter Ütü Servisi
Adres:
Silter Buharlı Ütü | Konfeksiyon Ütü Makinaları Satışı Teknik Servisi
Adres : BAĞDAT CAD. BEYZA SOK.NO 12 D MALTEPE İSTANBUL
Telefon : 0216 441 57 84 (Ofis)
Cep : 0532 410 94 54
Gazella 2036 P Süper Mini Profesyonel Profesyonel Ütü Ev tipi 3.5 litre
Reviewed by pialfa
on
05:33
Rating:
Reviewed by pialfa
on
05:33
Rating:
