Askıda Ütüleme Robotu-Fırçalı Sanayi Tipi/ 1 litre
| Su Kapasitesi | 1 Lt |
| Kazan Rezistansı Gücü | 1250W |
| Fırça Rezintası | 500W@220V |
| Enerji Tüketimi | -0.9 kWh |
| Voltaj | 220/230 V 50/60 Hz |
| Ortalama Buhar Verme Süresi | -1.5 saat – 3 saat - 4.5 Saat |
| Buhar Basıncı | 4 bar |
| Buhar Yoğunluğu | 100g/dak |
| Brüt Ağırlık | 9 kg |
| Kazan Malzemesi | Özel Paslanmaz çelik |
| Buhar Hazırlık Süresi | -8 Dakika |
Silter ütü Buharlı ütü Makinaları ve Silter Ütü Teknik Servisi
Kübra Ütü
7 / 24 Silter Ütü Servisi
Adres:
Silter Buharlı Ütü | Konfeksiyon Ütü Makinaları Satışı Teknik Servisi
Adres : BAĞDAT CAD. BEYZA SOK.NO 12 D MALTEPE İSTANBUL
Telefon : 0216 441 57 84 (Ofis)
Cep : 0532 410 94 54
Kübra Ütü
7 / 24 Silter Ütü Servisi
Adres:
Silter Buharlı Ütü | Konfeksiyon Ütü Makinaları Satışı Teknik Servisi
Adres : BAĞDAT CAD. BEYZA SOK.NO 12 D MALTEPE İSTANBUL
Telefon : 0216 441 57 84 (Ofis)
Cep : 0532 410 94 54
Askıda Ütüleme Robotu-Fırçalı Sanayi Tipi/ 1 litre
Reviewed by pialfa
on
08:23
Rating:
Reviewed by pialfa
on
08:23
Rating:
