Silter Süper Mini Profesyonel Sanayi Tipi Ütü 2 litre
| Su Kapasitesi | 2 litre |
| Kazan Rezistansı Gücü | 1000 W @220V |
| Ütü Rezistansı Gücü | 800W @220V |
| Enerji Tüketimi | -1 kWh |
| Voltaj | 220/230 V 50/60 Hz |
| Ütüleme Süresi | -3 saat |
| Buhar Basıncı | 2,5 bar |
| Ağırlık | 8 kg |
| Buhar Yoğunluğu | 70 g/dak |
| Kazan Malzemesi | Özel Paslanmaz Çelik |
| Buhar Hazırkık Süresi | -8 dakika |
Silter Buharlı ütü Makinaları ve Silter Ütü Teknik Servisi
Kübra Ütü
7 / 24 Silter Ütü Servisi
Adres:
Silter Buharlı Ütü | Konfeksiyon Ütü Makinaları Satışı Teknik Servisi
Adres : BAĞDAT CAD. BEYZA SOK.NO 12 D MALTEPE İSTANBUL
Telefon : 0216 441 57 84 (Ofis)
Cep : 0532 410 94 54
Silter Süper Mini Profesyonel Sanayi Tipi Ütü 2 litre
Reviewed by pialfa
on
04:57
Rating:
Reviewed by pialfa
on
04:57
Rating:
