Silter Süper Mini Buhar Kazanlı Ütü 10 litre
| Su Kapasitesi | 10 litre |
| Kazan Rezistansı Gücü | 3200 W @220Y |
| Ütü Rezistansı Gücü | 800 W @220Y |
| Enerji Tüketimi | 2,2 kwh |
| Voltaj | 220/230 V 50/60 Hz |
| Ütüleme Süresi | -7 saat |
| Buhar Basıncı | 3,5 bar |
| Ağırlık | 32,2 kg |
| Buhar Yoğunluğu | 10-100 g/dak-Ayarlanabilir Buhar |
| Kazan Malzemesi | Özel Paslanmaz Çelik |
Silter Buharlı ütü Makinaları ve Silter Ütü Teknik Servisi
Kübra Ütü
7 / 24 Silter Ütü Servisi
Adres:
Silter Buharlı Ütü | Konfeksiyon Ütü Makinaları Satışı Teknik Servisi
Adres : BAĞDAT CAD. BEYZA SOK.NO 12 D MALTEPE İSTANBUL
Telefon : 0216 441 57 84 (Ofis)
Cep : 0532 410 94 54
Silter Süper Mini Buhar Kazanlı Ütü 10 litre
Reviewed by pialfa
on
05:09
Rating:
Reviewed by pialfa
on
05:09
Rating:
